Wolmer'e Hoşgeldiniz

Değirmencilik sektörüne yönelik test cihazları üretimi yanı sıra ithalat, ihracat ve teknik destek konusunda hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli ve uluslararası standartlara uygun cihazlar geliştirmeyi kendine öncelikli politika olarak benimsemiştir.

Ürünlerimiz tahıl depolama silolarında, un ve unlu mamul üretimi yapan kuruluşlarda, ticaret borsalarında, devlet kuruluşlarının denetleme ve ar-ge laboratuvarlarında, üniversitelerin gıda mühendisliği bölümlerinde kalite kontrol amaçlı olarak kullanılmaktadır.

Firmamız, Türkiye pazarının yanı sıra dünya pazarında hem son kullanıcılara hem de pazarlama firmalarına ürün ve hizmet sağlamaktadır. Test cihazları sektöründe müşteri beklentilerine karşı sorumlu, kendini sürekli geliştiren bütün iş sürecinde mükemmelliği hedefleyen firmamız standartlara uygun yüksek güvenilirlikte ürünleri tüketicinin kullanımına zamanında sunar.

Neden Wolmer?

  Değirmencilik sektöründe çok sayıda müşteriye hizmet veren firmamız ulaşılması zor bir müşteri memnuniyetine sahiptir. Bunun başlıca sebeplerinden yüksek kaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve satış sonrası müşteri ilişkilerine verdiğimiz önemden kaynaklanmaktadır. Diğer bir sebep ise uzman teknik personellerimiz her müşterilerimize özel geliştirdiği çözümler ile kesintisiz destektir. Hem uluslararası hem de Türkiye’de müşterilerimize 7 gün 24 saat teknik destek vermektir.

Wolmer ürünleri ile ilgili herhangi bir soru ya da sorununuzda alanında profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz. Sürekli teknik destek hizmeti sunan firmanızın teknik sorunları ile ilgilenecek gelişmiş bir alt yapıya ve uzman bir ekibe sahiptir.

Firmamız öncelikle müşterilerine fayda sunmayı hedefler ve çalışmalarını bu yönde şekillendirir. İşletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği özel çözümler ile laboratuvar analizlerinin en az hata ile, hızlı, güvenilir ve istikrarlı olabilmesi için, süreç takibi yapar.

Cihaz Tecrübelerimiz

 • 95%
  Numune İşlemelerİ
 • 100%
  Tahıl ve Un Analİz Cİhazları
 • 90%
  Genel Kalİte Kontrol Cİhazları
 • 85%
  Hektolİtre ve Nem Cİhazları